Ogłoszenie Wójta Gminy Dzierżoniów

grafika-Ogłoszenie Wójta Gminy Dzierżoniów

O wyłożeniu do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części gminy Dzierżoniów - obręb Tuszyn.

Ogłoszenie Wójta Gminy Dzierżoniów

Ulica Słoneczna we Włókach przebudowana

grafika-Ulica Słoneczna we Włókach przebudowana

Prace drogowe na ul. Słoneczniej we Włókach dobiegły końca. Inwestycja realizowana była w formule "zaprojektuj i wybuduj". W ramach przedsięwzięcia przeprowadzono prace budowlane, które polegały na przebudowie drogi na odcinku 120 m wraz z wykonaniem odwodnienia.

Ulica Słoneczna we Włókach przebudowana

Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie

grafika-Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie

30 września o 14:00 w zabytkowym pałacu w Kiełczynie odbędzie się spotkanie z twórcami "Legend i opowieści z gminy Dzierżoniów". Będzie to niepowtarzalna okazja, aby wysłuchać fragmentów tej wyjątkowej publikacji, a także obejrzeć wyremontowaną część pałacu.

Spotkanie z gminnymi legendami w zabytkowym pałacu w Kiełczynie
2021-09-24

Ostatni tydzień na spisanie się!

grafika-Ostatni tydzień na spisanie się!

Przypominamy, że 30.09.2021 roku upływa termin na dokonanie spisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy do skorzystania z jednej z dostępnych form spisu.

Ostatni tydzień na spisanie się!