Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - dodatkowy nabór na rachmistrzów

grafika-Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - dodatkowy nabór na rachmistrzów

Od 29 lipca do 13 sierpnia 2021 r. w gminie Dzierżoniów trwa dodatkowy nabór na rachmistrzów spisowych w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Rachmistrzem może zostać osoba, która nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada co najmniej średnie wykształcenie i posługuje się językiem polskim w mowie i piśmie.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - dodatkowy nabór na rachmistrzów

"Głosy i cisza" na Wyspie Koni

grafika-"Głosy i cisza" na Wyspie Koni

W sobotę 31 lipca 2021 r. zapraszamy na "Wyspę Koni" w Ostroszowicach na wyjątkowe wydarzenie. "Głosy i cisza" to polsko-słowacki projekt artystyczny realizowany w ramach programu Erasmus + Mobilność Edukacyjna. Wymiany Młodzieżowe.

"Głosy i cisza" na Wyspie Koni

Dzierżawa nieruchomości w Roztoczniku

grafika-Dzierżawa nieruchomości w Roztoczniku

W siedzibie Urzędu Gminy ul. Piastowska 1 został wywieszony od 29.07.2021r do 19.08.2021r wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w drodze bezprzetargowej, położonych w obrębie Roztocznik.

Dzierżawa nieruchomości w Roztoczniku

Działka w Mościsku przeznaczona do sprzedaży

grafika-Działka w Mościsku przeznaczona do sprzedaży

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowska 1 zostało wywieszone ogłoszenie o sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieograniczonego działki nr 719 położonej w Mościsku.

Działka w Mościsku przeznaczona do sprzedaży