Turystyka na obszarach wiejskich

grafika-Turystyka na obszarach wiejskich

Za nami kolejne, a pierwsze w tym roku stacjonarne posiedzenie zarządu stowarzyszenia Polska Sieć Odnowy i Rozwoju Wsi. Na zaproszenie wójta Marcina Barczykowskiego w dniach 30 i 31 maja zarząd gościł w gminie Dąbrowa. Członkowie zarządu dyskutowali m.in. o zaawansowaniu prac nad aplikacją turystyczną PSORW - "Najciekawsze na wsi", perspektywą rozwoju Sieci Najciekawszych Wsi oraz promocją projektu "Miejsce ciekawe".

Turystyka na obszarach wiejskich

Chcesz oddychać czystym powietrzem - wypełnij ankietę

grafika-Chcesz oddychać czystym powietrzem - wypełnij ankietę

30 czerwca mija termin wypełniania ankiety, która pomoże w inwentaryzacji źródeł ogrzewania wszystkich budynków, lokali mieszkalnych i lokali użytkowych znajdujących się na terenie gminy Dzierżoniów.

Chcesz oddychać czystym powietrzem - wypełnij ankietę

Wybory sołtysa w Uciechowie - sołecka komisja wyborcza

grafika-Wybory sołtysa w Uciechowie - sołecka komisja wyborcza

W związku z wyborami uzupełniającymi sołtysa Uciechowa, które odbędą się 13 czerwca 2021r., zamieszczamy zarządzenie Wójta Gminy Dzierżoniów dotyczące powołania składu sołeckiej komisji wyborczej.

Wybory sołtysa w Uciechowie - sołecka komisja wyborcza