Podążaj szlakiem naszych atrakcji

grafika-Podążaj szlakiem naszych atrakcji

Wyzwania, ciekawostki o naszym regionie i dużo dobrej zabawy - wszystko to można odnaleźć w grze planszowej "Szlakiem naszych atrakcji". W publikacji przedstawione zostały najważniejszych atrakcje gminy Dzierżoniów i obszaru Lokalnej Grupy Działania "Ślężanie". W skład LGD oprócz gminy Dzierżoniów wchodzą: Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka.

Podążaj szlakiem naszych atrakcji

Działka w Mościsku na sprzedaż

grafika-Działka w Mościsku na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona od 07.05.2021 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargowym działki nr 714 położonej w Mościsku.

Działka w Mościsku na sprzedaż

Działki w Ostroszowicach na sprzedaż

grafika-Działki w Ostroszowicach na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona od 07.05.2021 r. informacja o sprzedaży w trybie przetargowym działek nr 230/4 oraz 230/3 położonych w Ostroszowicach.

Działki w Ostroszowicach na sprzedaż