Zajęcia na orliku wznowione

Od poniedziałku 19 kwietnia ponownie ruszają zajęcia na boisku orlik w Pilawie Dolnej. Uprawianie sportu na świeżym powietrzu możliwe będzie przy zachowaniu reżimu sanitarnego oraz limitu do 25 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych).

2021-04-16

Różowa skrzyneczka w bibliotece!

grafika-Różowa skrzyneczka w bibliotece!

W Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku zawisła różowa skrzyneczka. Akcja to oddolna inicjatywa, której celem jest walka z wykluczeniem menstruacyjnym oraz zapewnienie szerokiego dostępu do bezpłatnych podpasek i tamponów w przestrzeni publicznej.

Różowa skrzyneczka w bibliotece!
2021-04-16

Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie "Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych" oraz "Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych". Szczegóły w zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2021.