AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2021-03-23

Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!

grafika-Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!

W ostatnim czasie na terenie gminy Dzierżoniów obserwujemy wzmożone zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym i wynikającymi z tego podziałami nieruchomości na mniejsze, zgodnie z zapisami miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Dzielisz działkę? Pamiętaj o opłacie adiacenckiej!
2021-03-23

W czwartek brak wody w Jodłowniku

W czwartek brak wody w Jodłowniku

Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w czwartek 25.03.2021 r. w godzinach 8:00 - 15:00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców Jodłownika.

Natomiast w przyległych rejonach nastąpi obniżenie ciśnienia wody, co może spowodować zabarwienie jej związkami żelaza. W czasie wyłączenia woda będzie dostarczana beczkowozem. Po zakończeniu prac WiK dokona płukania sieci wodociągowej.

2021-03-23

Nieruchomości na sprzedaż w Ostroszowicach

grafika-Nieruchomości na sprzedaż w Ostroszowicach<br />
<br />

Wójt Gminy Dzierżoniów podaje do wiadomości ogłoszenie o przetargu na zbycie nieruchomości położonych w Ostroszowicach, stanowiących własność gminy, przeznaczonych do sprzedaży w trybie przetargowym.

Nieruchomości na sprzedaż w Ostroszowicach<br />
<br />
2021-03-23

Nieruchomość na sprzedaż w Mościsku

grafika-Nieruchomość na sprzedaż w Mościsku<br />
<br />

Wójt Gminy Dzierżoniów podaje do wiadomości ogłoszenie o przetargu na zbycie nieruchomości położonej w Mościsku, stanowiącej własność gminy, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargowym.

Nieruchomość na sprzedaż w Mościsku<br />
<br />