Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia - wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia najpiękniejszych marzeń oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele uśmiechu i pogodnych chwil.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat

grafika-ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat

Z nastaniem przedwiośnia rośnie zagrożenie pożarowe związane z wypalaniem traw. Warto przypomnieć, że proceder ten jest niezgodny z prawem i grożą za niego surowe sankcje karne oraz cofnięcie dopłat wypłacanych przez ARiMR.

ARiMR przypomina - wypalanie traw grozi utratą dopłat

Nieruchomość w Książnicy przeznaczona do dzierżawy

grafika-Nieruchomość w Książnicy przeznaczona do dzierżawy

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona od 08.03.2021 r. informacja o nieruchomości stanowiącej własność gminy, położonej w obrębie Książnica, przeznaczonej do dzierżawy w formie bezprzetargowej.

Nieruchomość w Książnicy przeznaczona do dzierżawy