2020-12-23

Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom na terenie gminy Dzierżoniów - wyniki konkursu

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Dzierżoniów w zakresie "Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego". Szczegóły w zakładce Pożytek publiczny - Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2021.

2020-12-23

Przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z terenu gminy Dzierżoniów

grafika-Przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z terenu gminy Dzierżoniów

23 grudnia 2020 r. na placu przed remizą OSP Roztocznik odbył się uroczysty apel z okazji przekazania z Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie samochodów oraz specjalistycznego sprzętu pożarniczego na rzecz jednostek OSP z terenu Gminy Dzierżoniów.

Przekazanie sprzętu dla jednostek OSP z terenu gminy Dzierżoniów