Kondolencje

Panu Piotrowi Podkówce - kierownikowi Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów szczere kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty składają

Wójt Gminy Dzierżoniów
wraz z pracownikami

Gmina Dzierżoniów dołącza do akcji pomocowej dla pacjentów szpitala

grafika-Gmina Dzierżoniów dołącza do akcji pomocowej dla pacjentów szpitala

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie wraz z Dziennym Domem Senior+ 18 listopada rozpoczęło akcję "Pakiet dla pacjenta Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie". Celem akcji jest wsparcie pacjentów najpotrzebniejszymi produktami, które mogą okazać się niezbędne podczas przedłużającego się pobytu w szpitalu. Do pomocy w zbiórce dołączyła również gmina Dzierżoniów.

Gmina Dzierżoniów dołącza do akcji pomocowej dla pacjentów szpitala

Odbiór mostu w Mościsku

grafika-Odbiór mostu w Mościsku

Zakończyła się trwająca od lipca modernizacja mostu w Mościsku. Zadanie zrealizowane zostało przez Powiat Dzierżoniowski. Wartość prac sięgnęła blisko 1 mln złotych, a 70 procent tej kwoty (689 668,38 zł) pokrył Fundusz Dróg Samorządowych.

Odbiór mostu w Mościsku