Nabór na wolne stanowisko

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik Dziennego Domu Senior+ Gminy Dzierżoniów oraz Klubu "Senior+" w Piławie Dolnej.

Szczegóły na stronie OPS Gminy Dzierżoniów

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

grafika-Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, opiekunom i pracownikom szkół składam życzenia zdrowia, dobrej energii, optymizmu, a także poczucia dobrze pełnionej misji.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Alarm przeciwpowodziowy w gminie Dzierżoniów

W związku z intensywnymi opadami deszczu, od dzisiaj na terenie gminy Dzierżoniów wprowadzony został stan alarmu przeciwpowodziowego. W Urzędzie Gminy Dzierżoniów pod numerem telefonu 74 832 56 95 (do godziny 20:00) oraz pod numerem alarmowym 509 603 863 prowadzony będzie całodobowy dyżur. Szczegóły w zarządzeniu Wójta Gminy Dzierżoniów.