ARiMR: Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

grafika-ARiMR: Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

26 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski w ramach "Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój", czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

ARiMR: Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

"Czyste Powietrze" - zapraszamy na spotkania konsultacyjne

grafika-"Czyste Powietrze" - zapraszamy na spotkania konsultacyjne

Zapraszamy na spotkania konsultacyjne w sprawie programu "Czyste Powietrze". To kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Działania te mogą nie tylko pomóc chronić środowisko naturalne i zdrowie mieszkańców, ale także przynieść oszczędności finansowe w budżecie domowym.

"Czyste Powietrze" - zapraszamy na spotkania konsultacyjne

Przyłącz się do akcji "List do sąsiada" - walka z zanieczyszczeniem powietrza

grafika-Przyłącz się do akcji "List do sąsiada" - walka z zanieczyszczeniem powietrza

Zbliżają się zimniejsze miesiące, a wraz z nimi sezon grzewczy i kolejny etap zmagań z niską emisją i smogiem.

Głównym źródłem zanieczyszczenia powietrza w regionie jest spalanie węgla i drewna w gospodarstwach domowych. Największy problem mamy z zanieczyszczeniem pyłami zawieszonymi i rakotwórczym benzo(a)pirenem.

Przyłącz się do akcji "List do sąsiada" - walka z zanieczyszczeniem powietrza