3,5 miliarda na Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji

grafika-3,5 miliarda na Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji

Pod koniec 2019 roku Komisja Europejska zaprezentowała założenia projektu Europejskiego Zielonego Ładu, w którym opisała plan działań nowej polityki wzrostu dla Europy. Opiera się ona na celach klimatycznych i środowiskowych oraz na procesach partycypacyjnych, w ramach których miasta i regiony wspólnie angażują się w walkę ze zmianą klimatu i w ochronę środowiska.

3,5 miliarda na Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji

Sprzedaż udziału w nieruchomości w Mościsku

grafika-Sprzedaż udziału w nieruchomości w Mościsku

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów 8 września 2020 r. została wywieszona informacja dotycząca sprzedaży udziału w 2/10 części nieruchomości zabudowanej nr 917 położonej w Mościsku.

Sprzedaż udziału w nieruchomości w Mościsku

Koncert na rzecz Sanktuarium w Kiełczynie

grafika-Koncert na rzecz Sanktuarium w Kiełczynie

"Tobie Patronko, Matko Łaskawa" - to tytuł wyjątkowego koncertu, który odbył się w 6 września w kościele w Tuszynie. Celem wydarzenia było zebranie środków na rzecz remontu Sanktuarium w Kiełczynie.

Koncert na rzecz Sanktuarium w Kiełczynie