Nabór na rachmistrza spisowego

grafika-Nabór na rachmistrza spisowego

Wójt Gminy Dzierżoniów - Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów do przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r., który odbędzie się w dniach od 1 września 2020 r. do 30 listopada 2020 r.

Nabór na rachmistrza spisowego
2020-06-16

Gmina Dzierżoniów w "Gazecie Sołeckiej"

grafika-Gmina Dzierżoniów w "Gazecie Sołeckiej"

Zachęcamy do lektury najnowszego majowo-czerwcowego numeru "Gazety Sołeckiej". W wydaniu poświęconemu 30 rocznicy pierwszych w powojennej Polsce wolnych wyborów do rad gmin przeczytać można również artykuł o gminie Dzierżoniów.

Gmina Dzierżoniów w "Gazecie Sołeckiej"

Trwają prace rewitalizacyjne zabytkowego pałacu w Kiełczynie

grafika-Trwają prace rewitalizacyjne zabytkowego pałacu w Kiełczynie

Gmina Dzierżoniów podpisała w tym roku umowę na zadanie pn. "Rewitalizacja zabytkowego pałacu wraz z zagospodarowaniem terenu we wsi Kiełczyn" - etap II. W I etapie wymieniono pokrycie dachowe oraz część okien na parterze. Obecnie trwają roboty budowlane, sanitarne i elektryczne na poziomie parteru.

Trwają prace rewitalizacyjne zabytkowego pałacu w Kiełczynie