2020-05-13

Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza. Nabór wniosków przedłużony

Oddział Terenowy Stowarzyszenia "Wolna Przedsiębiorczość" w Świdnicy informuje, że termin na złożenie dokumentacji w ramach naboru wniosków o grant w projekcie pn. "Koalicja na rzecz poprawy jakości powietrza Gmin Obszaru Ziemi Dzierżoniowsko-Kłodzko-Ząbkowickiej (ZKD)" zostaje wydłużony do 31.05.2020 r. do północy. Szczegóły na stronie Lidera projektu.

Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców

grafika-Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców

Rusza nabór wniosków o udzielenie dotacji ze środków budżetu gminy do wymiany starych kotłów opalanych paliwem stałym lub biomasą na ekologiczne źródło ogrzewania. Wnioski można składać w terminie od 25.05.2020 r. do dnia 31.07.2020 r.

Nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców

Pakiet pomocowy dla przedsiębiorców

grafika-Pakiet pomocowy dla przedsiębiorców

Rada Gminy Dzierżoniów podczas kwietniowej sesji przyjęła pakiet uchwał pomocowych wspierających przedsiębiorców dotkniętych kryzysem spowodowanym epidemią koronawirusa COVID-19.

Pakiet pomocowy dla przedsiębiorców