AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2020-03-11

Marcowa narada sołtysów

grafika-Marcowa narada sołtysów

Informacje na temat zagrożenia spowodowanego koronawirusem były głównym tematem marcowej narady sołtysów. W spotkaniu z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dzierżoniowie wzięli także udział dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych oraz pracownicy urzędu. Posiedzenie odbyło się 10 marca w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Marcowa narada sołtysów
2020-03-11

Dzień Sołtysa

grafika-Dzień Sołtysa

Z okazji przypadającego dziś Dnia Sołtysa, wszystkim Sołtysom i członkom Rad Sołeckich życzę, aby Państwa działalność w dalszym ciągu znajdowała uznanie mieszkańców, a ciężka praca zaowocowała wieloma sukcesami w życiu zawodowym i osobistym.

Bycie sołtysem to zadanie szczególnie ważne dla rozwoju wsi. Zawsze jesteście Państwo blisko mieszkańców i ich codziennych problemów. Serdecznie dziękuję za Wasze zaangażowanie i codzienną pracę - zarówno na rzecz sołectwa, jak i całej gminy Dzierżoniów.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

Dzień Sołtysa
2020-03-11

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Komunikat MEN

grafika-Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Komunikat MEN

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Komunikat MEN