2020-02-12

grafika-Dotacje na nowoczesne kotły i pompy ciepła - zaproszenie na spotkanie informacyjne

W związku z przyznanym dofinansowaniem ze środków unijnych na projekt, którego partnerem jest gmina Dzierżoniów, w imieniu Lidera Projektu zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom działania programu oraz możliwościom ubiegania się przez mieszkańców o granty na wymianę kotłów stałopalnych.

2020-02-12

Dobry rok dla działań społecznych

grafika-Dobry rok dla działań społecznych

2019 to kolejny rok, w którym odniesiono wiele sukcesów w działaniach prospołecznych. Był to przede wszystkim wyjątkowy rok dla organizacji pozarządowych. Zrealizowały one 55 zadań publicznych o wartości ok. 235 tys. zł. Wśród nich były bardzo ciekawe projekty, m.in. "Plener rzeźbiarski we Wsi Okrągłego Zamku", "Prowadzenie Klubu Seniora 60+ w Mościsku", "Placyk przy skałkach wizytówką Kamiennego Szlaku" czy "Bal Wszystkich Świętych".

Dobry rok dla działań społecznych