Pomóż podsumować działanie Lokalnej Strategii Rozwoju

grafika-Pomóż podsumować działanie Lokalnej Strategii Rozwoju

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" zachęca wszystkich mieszkańców do wypełnienia ankiety, której celem jest zbadanie poziomu satysfakcji z faktu mieszkania na terenie LGD Ślężanie (gminy: Dzierżoniów, Jordanów Śląski, Łagiewniki, Marcinowice, Mietków, Niemcza, Piława Górna i Sobótka).

Pomóż podsumować działanie Lokalnej Strategii Rozwoju

KRUS zaprasza do Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci

grafika-KRUS zaprasza do Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci

Placówka Terenowa KRUS w Świdnicy informuje, że decyzją Prezes KRUS Aleksandry Hadzik rozpoczął się w styczniu br. X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci pod hasłem "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzaki znasz i szanujesz".

KRUS zaprasza do Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci
2020-02-11

ARiMR: Zabezpiecz gospodarstwo przed suszą, złóż wniosek o dotację

Od 21 lutego do 20 kwietnia 2020 r. rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą ubiegać się w ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstwa rolnego. Szczegóły w załączonym dokumencie.