2020-02-07

XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

grafika-XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

"Nie węgiel, nie ropa, nie gaz, ale kultura jest naszym bogactwem" - mówiła kilka dni temu Olga Tokarczuk odbierając laur Kreatora Kultury, czyli specjalną nagrodę "Polityki". 6 lutego w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku najmłodsi pokazali, że rośnie nowe pokolenie wrażliwe na kulturę.

XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Dzierżoniów został wywieszony od 07.02.2020 r. wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy, stanowiących własność gminy, położonych w obrębie Ostroszowice.

Radosnych ferii!

grafika-Radosnych ferii!

Wszystkim uczniom i nauczycielom gminnych placówek oświatowych życzę radosnych, pełnych atrakcji i - co najważniejsze - bezpiecznych ferii zimowych. Mam nadzieję, że te dwa wolne od nauki tygodnie pozwolą Wam wypocząć i naładować akumulatory przed kolejnymi miesiącami pracy.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski