2020-01-15

Informacja w sprawie opłat adiacenckich

grafika-Informacja w sprawie opłat adiacenckich

W ostatnim czasie na terenie gminy Dzierżoniów obserwujemy wzmożone zainteresowanie budownictwem mieszkaniowym i wynikającymi z tego podziałami nieruchomości na mniejsze, zgodnie z zapisami miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. W związku z tym pojawiają się również pytania mieszkańców dotyczące ewentualnych zobowiązań wynikających z tego tytułu.

Informacja w sprawie opłat adiacenckich
2020-01-15

Raz do roku wielkie granie, wielkie granie w pomaganie

grafika-Raz do roku wielkie granie, wielkie granie w pomaganie

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Dzierżoniów już za nami. Jak każdego roku, także i w 2020 daliśmy z siebie wszystko. 33 wolontariuszy z gminnych placówek oświatowych kwestowało w Mościsku, Nowiźnie, Włókach, Tuszynie, Kiełczynie, Książnicy, Uciechowie, Piławie Dolnej, Roztoczniku, Dobrocinie, Jodłowniku, Józefówku, Owieśnie i Ostroszowicach.

Raz do roku wielkie granie, wielkie granie w pomaganie