2019-12-23

Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom na terenie gminy Dzierżoniów - wyniki konkursu

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Dzierżoniów w zakresie "Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego". Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Dzierżoniów.

2019-12-23

Cuda z piernika

grafika-Cuda z piernika

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy Dzierżoniów, przy współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Dzierżoniów, w grudniu odbyły się cztery warsztaty robienia i ozdabiania pierników oraz kartek świątecznych. Zajęcia obyły się we Włókach, Mościsku, Piławie Dolnej oraz Ostroszowicach.

Cuda z piernika