Pal od góry! Metoda rozpalania w piecach

grafika-Pal od góry! Metoda rozpalania w piecach

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Każdy z nas dba o to, żeby miały one wyjątkową oprawę. Ozdabiamy nasze domy i mieszkania pięknymi dodatkami, dekorujemy stoły i ubieramy choinkę. Rozpalamy ogień w kominkach i piecach, aby w naszych domach było miło, ciepło i przytulnie. Ale czy wiemy jak to robić, aby nie zanieczyszczać powietrza i podarować sobie oraz naszym bliskim najpiękniejszy świąteczny prezent jakim jest zdrowie?

Pal od góry! Metoda rozpalania w piecach

Zimowe utrzymanie dróg

grafika-Zimowe utrzymanie dróg

Zimowe utrzymanie dróg i chodników w sezonie 2019/2020 na terenie gminy Dzierżoniów.

Zimowe utrzymanie dróg

Informacja dla mieszkańców

W związku z wyjazdem służbowym Wójta Gminy Dzierżoniów 17 grudnia 2019 r. wszystkich mieszkańców, którzy planowali w tym dniu spotkanie z wójtem prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem celem umówienia wizyty w późniejszym terminie. Numer telefonu sekretariatu: 74 832 56 95.