7B z Tuszyna w stolicy polskiej piosenki

grafika-7B z Tuszyna w stolicy polskiej piosenki

Uczniowie z klasy 7B ze szkoły podstawowej w Tuszynie udali się 16 października 2019 roku na wycieczkę klasową do Opola. W środę rano wszyscy stawili się punktualnie na dworcu PKP w Dzierżoniowie wraz ze swoim wychowawcą Jarosławem Pawlaczkiem i opiekunem Elżbietą Szczepańską. Szynobus Kolei Dolnośląskich zawiózł nas do Wrocławia, a następnie PKP Intercity pojechaliśmy do Opola.

7B z Tuszyna w stolicy polskiej piosenki

Klub Senior+ w Piławie Dolnej

grafika-Klub Senior+ w Piławie Dolnej

W październiku zostały zakończone roboty budowlane przy realizacji projektu pn. "Adaptacja pomieszczeń na Klub SENIOR+" na parterze pałacu przy ul. Błotnistej 12 w Piławie Dolnej.

Klub Senior+ w Piławie Dolnej

Lokal w Ostroszowicach na sprzedaż

grafika-Lokal w Ostroszowicach na sprzedaż

Gmina Dzierżoniów ma na sprzedaż lokal mieszkalny nr 2 położony w Ostroszowicach przy ul. Bielawskiej 35. Przetarg odbędzie się w dniu 5.12.2019 r.

Lokal w Ostroszowicach na sprzedaż

Działka w Mościsku na sprzedaż

grafika-Działka w Mościsku na sprzedaż

Gmina Dzierżoniów ma na sprzedaż działkę niezabudowanej nr 423/2 położoną w Mościsku. Przetarg odbędzie się w dniu 5.12.2019 r.

Działka w Mościsku na sprzedaż