Spotkanie autorskie z Marią Paszyńską

grafika-Spotkanie autorskie z Marią Paszyńską

Maria Paszyńska - zakochana w Warszawie i jej historii. Absolwentka iranistyki Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz prawa na Uczelni Łazarskiego. Jej znak rozpoznawczy to powieści z historią w tle. Nieustannie ciekawa przeszłości, wszędzie poszukuje jej śladów, brzmień, smaków i zapachów.

Spotkanie autorskie z Marią Paszyńską

Nabór na stanowisko

grafika-Nabór na stanowisko

Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Dzierżoniów ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Głównego Księgowego w ZGK.

Nabór na stanowisko

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

grafika-Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło program "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2019-2020. Do 17 października 2019 r. chęć skorzystania z usług asystenta mogą zgłaszać w OPS Gminy Dzierżoniów osoby posiadające aktualne orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne do wyżej wymienionych), które wymagają usługi asystenta w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej