Nowa nawierzchnia na Słonecznej w Piławie Dolnej

grafika-Nowa nawierzchnia na Słonecznej w Piławie Dolnej

Na ul. Słonecznej w Piławie Dolnej na odcinku o dł. 0,64 km wykonana zostanie nowa nawierzchnia. Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn. "Piława Dolna - I droga dojazdowa do gruntów rolnych niezrealizowana na terenie/obrębu objętego PROW".

Nowa nawierzchnia na Słonecznej w Piławie Dolnej

Realizacja budżetu głównym tematem sesji

grafika-Realizacja budżetu głównym tematem sesji

Informacje o realizacji budżetu gminy Dzierżoniów za I półrocze tego roku oraz o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej były głównym tematem wrześniowej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się 26 września.

Realizacja budżetu głównym tematem sesji

Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej. Podsumowanie projektu

grafika-Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej. Podsumowanie projektu

Delegacja gminy Dzierżoniów uczestniczyła 26 września w konferencji podsumowującej projekt pn. "Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej - mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska".

Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej. Podsumowanie projektu