2019-08-29

Zebrania wiejskie w gminie Dzierżoniów

grafika-Zebrania wiejskie w gminie Dzierżoniów

We wrześniu na terenie gminy Dzierżoniów odbywać się będą zebrania wiejskie. Głównym tematem zebrań będzie uchwalenie wniosku zawierającego listę zadań do realizacji w ramach funduszu sołeckiego na rok 2020.

Zebrania wiejskie w gminie Dzierżoniów
2019-08-29

grafika-Dotacje na realizację lokalnych przedsięwzięć. Zapraszamy na spotkanie informacyjne

W imieniu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych "Tratwa", Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella" oraz Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zapraszamy na spotkanie informacyjno-animacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych udziałem w Programie Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2019.