2019-07-10

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych w budynku po Gimnazjum Gminnym

grafika-Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych w budynku po Gimnazjum Gminnym

Dzięki poszerzeniu zakresu przyznanej pomocy, gmina Dzierżoniów realizuje ostatnie zadanie w ramach projektu pn. "Poprawa efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej w Powiecie Dzierżoniowskim" współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. W ramach zadania do końca lipca 2019 r. przy budynku Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie zostaną dodatkowo wykonane dwie pochylnie dla osób niepełnosprawnych.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych w budynku po Gimnazjum Gminnym
2019-07-10

Gnejsy powalczą o tytuł "Najlepszego przedsięwzięcia Odnowy Wsi"

grafika-Gnejsy powalczą o tytuł "Najlepszego przedsięwzięcia Odnowy Wsi"

Od 2009 roku gmina Dzierżoniów bierze udział w konkursie "Piękna Wieś Dolnośląska" organizowanym przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Inicjatywy i przedsięwzięcia naszych mieszkańców były już wielokrotnie nagradzane. W tym roku mamy szansę na kolejny sukces. Tym razem o tytuł "Najlepszego przedsięwzięcia Odnowy Wsi" ubiegają się mieszkańcy Włók z projektem "Nowe życie Gnejsów we Włókach".

Gnejsy powalczą o tytuł "Najlepszego przedsięwzięcia Odnowy Wsi"