Konkurs ekologiczny i zbiórka zużytych baterii - znamy zwycięzców

grafika-Konkurs ekologiczny i zbiórka zużytych baterii - znamy zwycięzców

"Ekologiczny portret mieszkańca naszej gminy" to temat przewodni tegorocznego gminnego konkursu ekologicznego. 11 czerwca w Urzędzie Gminy Dzierżoniów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu oraz podsumowanie zbiórki baterii, która prowadzona była we wszystkich szkołach z terenu naszej gminy.

Konkurs ekologiczny i zbiórka zużytych baterii - znamy zwycięzców

Uśmiechnięty Dzień Dziecka w Mościsku

grafika-Uśmiechnięty Dzień Dziecka w Mościsku

Dobry humor i piękna pogoda to doskonałe towarzystwo podczas Dnia Dziecka. Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta rozpoczęła świętowanie już 31 maja mając do dyspozycji nie tylko uśmiech i przychylne niebo, ale również pomoc wielu organizacji.

Uśmiechnięty Dzień Dziecka w Mościsku

Nieruchomość w Mościsku na sprzedaż

grafika-Nieruchomość w Mościsku na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona informacja o nieruchomości nr 423/2 położonej w Mościsku, przeznaczonej do sprzedaży przetargowej.

Nieruchomość w Mościsku na sprzedaż

Lokal mieszkalny we Włókach na sprzedaż

grafika-Lokal mieszkalny we Włókach na sprzedaż

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 została wywieszona informacja o lokalu mieszkalnym nr 5 położonym we Włókach 87, przeznaczonym do sprzedaży bezprzetargowej.

Lokal mieszkalny we Włókach na sprzedaż