Granty na działalność promocyjną

grafika-Granty na działalność promocyjną

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o powierzenie grantu na zadania z zakresu promocji obszaru, w tym produktów lub usług lokalnych. Spotkanie odbędzie się 15 maja w godz. 13:00 - 15:00 w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Granty na działalność promocyjną

Grody Piastowskie - uwaga na utrudnienia na drogach

grafika-Grody Piastowskie - uwaga na utrudnienia na drogach

IV etap wyścigu kolarskiego CCC TOUR - Grody Piastowskie już w najbliższą niedzielę 12 maja. W związku z tym, że część wyścigu odbywa się na terenie naszej gminy (Jodłownik, Ostroszowice, Kietlice, Owiesno), w miejscach tych mogą występować utrudnienia w ruchu.

Grody Piastowskie - uwaga na utrudnienia na drogach

Szkolenie dla osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne

grafika-Szkolenie dla osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza na szkolenie "Uwarunkowania prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego". Spotkanie odbędzie się 10 maja w siedzibie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Świdnicy.

Szkolenie dla osób prowadzących gospodarstwa agroturystyczne