Egzamin gimnazjalny

grafika-Egzamin gimnazjalny

Egzaminy uczniów kończących trzecią klasę w Gimnazjum Gminnym im. Ks. Jana Melca w Dzierżoniowie odbędą się zgodnie z planem, w ustalonych terminach (10-12 kwietnia 2019 r.).

Egzamin gimnazjalny

Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne

grafika-Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne

Czy trzeba posiadać specjalne umiejętności, aby własnoręcznie wykonać świąteczną kartkę wielkanocną? Okazuje się, że wystarczy odrobina chęci, trochę czasu i uśmiech, który pomaga we wszystkich działaniach.

Stworzyli wyjątkowe kartki wielkanocne

Kondolencje

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Krystyny Dudzińskiej, wieloletniego pedagoga oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Owieśnie.

Rodzinie i Najbliższym zmarłej wyrazy wielkiego współczucia oraz najszczersze kondolencje składają:

Wójt Gminy Dzierżoniów
wraz z pracownikami Urzędu Gminy

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 11 kwietnia 2019 r. o godz. 12:00 w kościele pw. św. Trójcy w Owieśnie.