Turniej Wiedzy Pożarniczej

grafika-Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku na terenie szkół podstawowych w gminie Dzierżoniów zostały przeprowadzone eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Miały one na celu wyłonienie reprezentantów do eliminacji powiatowych turnieju w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-VI oraz VII-VIII.

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Podpisanie umowy na budowę sali w Książnicy

grafika-Podpisanie umowy na budowę sali w Książnicy

Gmina Dzierżoniów podpisała 19 marca umowę na realizację zadania pn. "Budowa budynku integracji społecznej w Książnicy". Celem operacji jest podniesienie standardu życia mieszkańców wsi Książnica.

Podpisanie umowy na budowę sali w Książnicy
2019-03-25

Bartosz Jurcewicz mistrzem Polski!

grafika-Bartosz Jurcewicz mistrzem Polski!

Bartosz Jurcewicz - mieszkaniec Ostroszowic i zawodnik klubu LSWKS Złote Piony uczestniczył w dniach 16-21 marca w XXXVII Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych w Szklarskiej Porębie. Jego wyjazd został dofinansowany przez gminę Dzierżoniów.

Bartosz Jurcewicz mistrzem Polski!