Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzę dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, pomyślności i samych pięknych dni wypełnionych szczęściem, uśmiechem i pogodą ducha.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

2019-03-08

Kolejne dotacje dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie "Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych" oraz "Działalności na rzecz osób niepełnosprawnych". Szczegóły w zakładce Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2019.

Maluch+ i Senior+ dla gminy Dzierżoniów

grafika-Maluch+ i Senior+ dla gminy Dzierżoniów

Gminny żłobek oraz miejsce spotkań i rehabilitacji seniorów - to dwa nowe obiekty, które dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z programów Maluch+ i Senior+ będą służyć mieszkańcom naszej gminy. Promesę na te cele z rąk Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marcina Zielenieckiego i Wicewojewody Dolnośląskiego Kamila Krzysztofa Zielińskiego odebrała Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka.

Maluch+ i Senior+ dla gminy Dzierżoniów