Informacja dla osób wnioskujących o dowód osobisty

grafika-Informacja dla osób wnioskujących o dowód osobisty

W poniedziałek 4 marca w życie wchodzi e-dowód. W związku z tym faktem, z powodów technicznych, usługa składania wniosków o wydanie dowodu osobistego za pośrednictwem platformy e-puap zostanie tymczasowo zawieszona.

Informacja dla osób wnioskujących o dowód osobisty

Dotacje na działalność sportową

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na zadania z zakresu "Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu". Szczegóły w zakładce "Pożytek Publiczny" - "Współpraca z organizacjami pozarządowymi 2019".

Kolejny budynek po termomodernizacji

grafika-Kolejny budynek po termomodernizacji

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku to kolejny obiekt użyteczności publicznej, który został poddany termomodernizacji. W ramach inwestycji docieplono cały obiekt oraz wykonano izolację cieplną fundamentów. Położono też nową elewację i wymieniono drzwi wejściowe.

Kolejny budynek po termomodernizacji