Bal karnawałowy w bibliotece

grafika-Bal karnawałowy w bibliotece

Uśmiechnięte twarze, niektóre ukryte pod maskami, kolorowe stroje, suknie, miecze, ogony, zęby i korony. W sobotę 2 lutego zaprosiliśmy na bal karnawałowy dzieci i ich rodziców.

Bal karnawałowy w bibliotece

Ferie z Młodzieżową Radą Gminy Dzierżoniów

grafika-Ferie z Młodzieżową Radą Gminy Dzierżoniów

W ramach ferii w bibliotece Młodzieżowa Rada Gminy Dzierżoniów zaprosiła dzieci z czterech miejscowości na wspaniałe zajęcia walentynkowe. W Mościsku, Piławie Dolnej, Tuszynie i Ostroszowicach wszyscy chętni pod fachowym okiem Sandry Łesyk mogli wykonać okolicznościowe kartki.

Ferie z Młodzieżową Radą Gminy Dzierżoniów

Informacja dla mieszkańców

W związku z wyjazdem służbowym Wójta Gminy Dzierżoniów w dniu 12 lutego 2019r. wszystkich mieszkańców, którzy planowali w tym dniu spotkanie z wójtem prosimy o telefoniczny kontakt z sekretariatem celem umówienia wizyty w późniejszym terminie. Numer telefonu sekretariatu: 74 832 56 95.

2019-02-11

Delegacja Sudecka z wizytą w Komisji Europejskiej!

grafika-Delegacja Sudecka z wizytą w Komisji Europejskiej!

W środę w Brukseli przebywała delegacja przedstawicieli południa województwa dolnośląskiego pod przewodnictwem prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja i marszałka Cezarego Przybylskiego. Delegacja spotkała się z komisarz ds. rozwoju regionalnego Coriną Cretu, komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP Elżbietą Bieńkowską oraz posłem do Parlamentu Europejskiego Janem Olbrychtem.

Delegacja Sudecka z wizytą w Komisji Europejskiej!