2019-01-18

"Park pod uciechowską lipą" najlepszy w województwie

grafika-"Park pod uciechowską  lipą" najlepszy w województwie

Znamy już laureatów pierwszego etapu II edycji ogólnopolskiego konkursu "Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa". Miło nam poinformować, że projekt "Park pod uciechowską lipą - wspólna praca, wspólna odpowiedzialność" został uznany za najlepszą inicjatywę w województwie dolnośląskim!

"Park pod uciechowską  lipą" najlepszy w województwie
2019-01-18

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 1 rok)

grafika-Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 1 rok)

Wójt Gminy Dzierżoniów podaje do wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Mościsku i Ostroszowicach stanowiących własność gminy przeznaczonych do dzierżawy w formie bezprzetargowej na 1 rok.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 1 rok)
2019-01-18

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 3 lata)

grafika-Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 3 lata)

Wójt Gminy Dzierżoniów podaje do wiadomości wykaz nieruchomości położonych w Książnicy, Roztoczniku, Owieśnie, Mościsku, Kiełczynie i Ostroszowicach stanowiących własność gminy przeznaczonych do dzierżawy w formie bezprzetargowej na 3 lata.

Nieruchomości przeznaczone do dzierżawy (na 3 lata)