Gmina Dzierżoniów

2018-12-03

Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej uczestnikiem SKS on Tour w Oleśnicy

grafika-Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej uczestnikiem SKS on Tour w Oleśnicy

Mistrzowie świata w sztafecie 4x400 m Rafał Omelko i Łukasz Krawczuk, medalistka mistrzostw świata w judo Agata Ozdoba-Błach oraz parakolarz Rafał Mikołajczyk (zdobywca Pucharu Europy, mistrz Polski, lider światowej listy UCI) towarzyszyli 23 listopada uczniom SP w Piławie Dolnej podczas SKS on Tour w Oleśnicy. Impreza odbyła się w ramach podsumowania ogólnopolskiego programu Szkolny Klub Sportowy.

Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej uczestnikiem SKS on Tour w Oleśnicy
2018-12-03

Gmina Dzierżoniów na Kongresie Odnowy Wsi

grafika-Gmina Dzierżoniów na Kongresie Odnowy Wsi

Reprezentacja gminy Dzierżoniów w dniach 30 listopada i 1 grudnia wzięła udział w dorocznym Kongresie Odnowy Wsi. Przedsięwzięcie jest jednym z elementów regionalnego programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi, a jego celem jest wymiana dobrych praktyk oraz podniesienie wiedzy na temat rozwoju obszarów wiejskich.

Gmina Dzierżoniów na Kongresie Odnowy Wsi