Głosuj na szkołę w Piławie Dolnej

grafika-Głosuj na szkołę w Piławie Dolnej

Trwa druga edycja akcji Nauczyciel na Medal 2018 organizowanej przez Gazetę Wrocławską. W tym roku na Dolnym Śląsku wybieramy m.in. Szkołę Roku - Szkołę Przyjazną Uczniom. W etapie powiatowym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej! Dzisiaj ruszył etap wojewódzki konkursu.

Głosuj na szkołę w Piławie Dolnej

Nowa Rada Gminy rozpoczęła prace

grafika-Nowa Rada Gminy rozpoczęła prace

Ślubowanie wójta i radnych oraz wybór przewodniczącego Rady i jego zastępcy - to najważniejsze punkty porządku obrad pierwszej sesji Rady Gminy Dzierżoniów VIII kadencji. Uroczyste posiedzenie Rady odbyło się 22 listopada w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Nowa Rada Gminy rozpoczęła prace

Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom - otwarty konkurs ofert

grafika-Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom - otwarty konkurs ofert

Wójt Gminy Dzierżoniów ogłosił dziś otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych gminy Dzierżoniów w zakresie "Ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego". W ramach zadania realizowane będzie zadanie szczegółowe: "Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom na terenie gminy wiejskiej Dzierżoniów w 2019 r.".

Zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom - otwarty konkurs ofert