2018-11-09

Ponad 300 kilogramów karmy dla schroniska "Azyl"

grafika-Ponad 300 kilogramów karmy dla schroniska "Azyl"

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku zaangażowali się w zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska "Azyl" w Dzierżoniowie. Łącznie zebrali ponad 300 kg!

Ponad 300 kilogramów karmy dla schroniska "Azyl"

Mistrzyni olimpijska z wizytą w Mościsku

grafika-Mistrzyni olimpijska z wizytą w Mościsku

Dwukrotna mistrzyni olimpijska w strzelectwie Renata Mauer-Różańska spotkała się 7 listopada w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku z uczniami gminnych szkół podstawowych i ich opiekunami.

Mistrzyni olimpijska z wizytą w Mościsku
2018-11-09

Szanowni mieszkańcy Gminy Dzierżoniów!

grafika-Szanowni mieszkańcy Gminy Dzierżoniów!

Serdecznie zapraszam do wspólnego, radosnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym szczególnym roku chcemy świętować razem z mieszkańcami całej Ziemi Dzierżoniowskiej na uroczystości pn. "100 lat Niepodległości - Święto Radości".

Szanowni mieszkańcy Gminy Dzierżoniów!