Nabór na stanowisko

grafika-Nabór na stanowisko

Wolne miejsce pracy w Gminnej Oczyszczalni Ścieków w Mościsku. Jesteś chętny? Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Zapewniamy stałą Umowę o pracę.

Nabór na stanowisko

Kolejne sukcesy naszych zespołów w Międzyzdrojach

grafika-Kolejne sukcesy naszych zespołów w Międzyzdrojach

Ponad 450 osób z niemal 40 zespołów odwiedziło w dniach 21-23 września Międzyzdroje, aby wziąć udział w XVI Spotkaniach Artystycznych Seniorów. Występy przedstawicieli 7 województw odbywały się jednocześnie w amfiteatrze, Międzynarodowym Domu Kultury i na terenie miasta.

Kolejne sukcesy naszych zespołów w Międzyzdrojach

Zamknięcie drogi w Ostroszowicach

grafika-Zamknięcie drogi w  Ostroszowicach

W związku z przebudową ul. Polnej w Ostroszowicach od czwartku 27 września 2018 r. droga ta będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Wyłączony na 7 dni zostanie odcinek o długości ok. 400 m (od strony drogi powiatowej - ul. Bielawskiej).

Zamknięcie drogi w  Ostroszowicach

Reprezentacja szkoły w Piławie Dolnej na sesji Rady Powiatu

grafika-Reprezentacja szkoły w Piławie Dolnej na sesji Rady Powiatu

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej odebrała podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Dzierżoniowskiego gratulacje za swoje osiągnięcia w Dolnośląskich Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku 2017/2018.

Reprezentacja szkoły w Piławie Dolnej na sesji Rady Powiatu