Właściwe stosowanie środków ochrony roślin

grafika-Właściwe stosowanie środków ochrony roślin

Komunikat Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa we Wrocławiu w związku ze wzrostem wykrywania przekroczeń dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin oraz wykryć substancji niedopuszczonych do stosowania w uprawach.

Właściwe stosowanie środków ochrony roślin

Studenci z Chin odwiedzili Piławę Dolną

grafika-Studenci z Chin odwiedzili Piławę Dolną

Grupa studentów z Chin i Polski rozpoczęła prace nad koncepcją zagospodarowania terenu dwóch parków w Piławie Dolnej - przy ul. Spacerowej i Błotnistej. Delegacja Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu dokonała inwentaryzacji terenu w poniedziałek.

Studenci z Chin odwiedzili Piławę Dolną

Młodzi adepci sztuki pożarniczej na starcie

grafika-Młodzi adepci sztuki pożarniczej na starcie

Na terenie 4 szkół podstawowych gminy Dzierżoniów: w Ostroszowicach, Piławie Dolnej, Mościsku i Tuszynie przeprowadzono już po raz kolejny szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Młodzi adepci sztuki pożarniczej na starcie