Uczcili 99 rocznicę odzyskania niepodległości

grafika-Uczcili 99 rocznicę odzyskania niepodległości

Mieszkańcy, przedstawiciele władz i delegacje organizacji kombatanckich oraz szkół z terenu naszej gminy uczestniczyli w piątek 10 listopada w uroczystych obchodach 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości odbyły się w Tuszynie.

Uczcili 99 rocznicę odzyskania niepodległości
2017-11-13

grafika-Mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych - informacje dla mieszkańców

W związku z planowanym rozpoczęciem konkursu i naboru wniosków w ramach projektu pn. "Regionalny Program Energetyki Prosumenckiej - mikroinstalacje fotowoltaiczne w budynkach jednorodzinnych na terenie wybranych gmin Dolnego Śląska" zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się ze szczegółami etapu przygotowawczego przed ogłoszeniem konkursu oraz możliwościami konsultacji z ekspertem ds. fotowoltaiki.

Nowe miejsce na turystycznej mapie regionu

grafika-Nowe miejsce na turystycznej mapie regionu

Platforma widokowa przy drodze z Myśliszowa w stronę Ostroszowic jest już otwarta dla turystów. Można z niej podziwiać piękną panoramę Gór Sowich.

Nowe miejsce na turystycznej mapie regionu