Nieruchomości w Dobrocinie na sprzedaż

grafika-Nieruchomości w Dobrocinie na sprzedaż

Informujemy, że w siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 został wywieszony wykaz nieruchomości gminnych na sprzedaż w trybie przetargowym. Działki znajdują się w Dobrocinie.

Nieruchomości w Dobrocinie na sprzedaż

Nowe boisko w Dobrocinie

grafika-Nowe boisko w Dobrocinie

W Dobrocinie powstało nowe boisko sportowe. W tym roku na terenie obiektu przeprowadzono liczne prace: zniwelowano teren, wykonano odwodnienie oraz zasiano trawę. Całkowity kosz inwestycji to 38 178,49 zł.

Nowe boisko w Dobrocinie

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Ostroszowice

grafika-Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Ostroszowice

Gmina Dzierżoniów zakupi nowoczesny średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA. Pojazd ten jeszcze w tym roku otrzyma w użyczenie Ochotnicza Straż Pożarna w Ostroszowicach, która w październiku 2015 r. została włączona do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego.

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Ostroszowice

Uczniowie stworzyli aleję drzew w Uciechowie

grafika-Uczniowie stworzyli aleję drzew w Uciechowie

"Zielony czyściciel, czyli drzewa na ratunek powietrzu!" to kolejne działanie zrealizowane w ramach projektu "Młodzi przyjaciele czystego powietrza". We wtorek 24 października dzieci sadziły drzewa, a także uczestniczyły w lekcji plenerowej prowadzonej przez ekspertów z dziedziny ochrony środowiska.

Uczniowie stworzyli aleję drzew w Uciechowie