Za nami kolejne spotkanie z bukowińskim folklorem

grafika-Za nami kolejne spotkanie z bukowińskim folklorem

Już po raz trzeci gmina Dzierżoniów miała zaszczyt współorganizować jeden z największych festiwali folklorystycznych w Europie. W ramach polskiej części XXVIII "Bukowińskich Spotkań" w ostatni weekend sierpnia swoją twórczość zaprezentowały nam zespoły folklorystyczne z Rumunii, Ukrainy, Węgier i Polski.

Za nami kolejne spotkanie z bukowińskim folklorem

Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej

grafika-Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej

W tegorocznej edycji konkursu "Piękna Wieś Dolnośląska" o tytuł "Najlepszego przedsięwzięcia odnowy wsi" ubiegali się mieszkańcy Piławy Dolnej. W poniedziałek w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Dolnośląskiego odbyła się konferencja prasowa, podczas której uroczyście ogłoszono wyniki konkursu.

Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej

Dotacje na działalność gospodarczą

grafika-Dotacje na działalność gospodarczą

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla wszystkich zainteresowanych podjęciem i rozwojem działalności gospodarczej. Szkolenia dotyczyć będą przygotowania dokumentacji konkursowej oraz biznesplanu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dotacje na działalność gospodarczą