Strona główna

Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie "Sołtys Roku 2012"

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2013-03-12

Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie "Sołtys Roku 2012"

aktualności Gmina Dzierżoniów

11 marca z okazji Dnia Sołtysa w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość podsumowująca tegoroczną edycję plebiscytu SOŁTYS ROKU 2012.

Podczas spotkania, w którym udział wzięło 60 sołtysów z Dolnego Śląska, wojewoda Aleksander Marek Skorupa i wicewojewoda Ewa Mańkowska wręczyli listy gratulacyjne sołtysom za szczególne osiągnięcia oraz zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.

To szczególne wyróżnienie przypadło również Pani Grażynie Ziernik - sołtysowi wsi Dobrocin.

W ramach konkursu wyłoniono trzech zwycięzców, którzy otrzymali tytuł "Sołtysa Roku" oraz pamiątkowe statuetki, które trafiły do rąk Pani Agnieszki Jędryczki z miejscowości Ślubów, Pani Wandy Łużnej z miejscowości Pławna oraz do Pana Krzysztofa Herdy z Jaszkowej Górnej.

Podobnie jak w latach ubiegłych wojewoda Aleksander Marek Skorupa w ten sposób honoruje najaktywniejszych  gospodarzy dolnośląskich wsi.

Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie  Sołtys Roku 2012Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie  Sołtys Roku 2012Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie  Sołtys Roku 2012Grażyna Ziernik wyróżniona w konkursie  Sołtys Roku 2012
powrót do poprzedniej strony