2013-02-27

Setne urodziny Pani Natalii Ryżowicz

W niedzielę 24 lutego 2013r. w Mościsku odbyła się podniosła uroczystość. Mieszkanka tej miejscowości - pani Natalia Ryżowicz obchodziła 100 rocznicę urodzin. Uroczystości rozpoczęła, odprawiona w kościele parafialnym, msza św. w intencji Jubilatki, którą celebrował proboszcz ks. Zdzisław Pienio.

Następnie Jubilatka w asyście rodziny, przyjaciół, sąsiadów oraz zaproszonych gości udała się na salę wiejską, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości przygotowane przez członków stowarzyszenia "Przystań Mościsko", Koło Gospodyń Domowych oraz Radę Sołecką na czele z sołtysem Danutą Martowłos.

Pani Natalia z okazji 100 rocznicy urodzin otrzymała serdeczne gratulacje oraz kwiaty od bardzo wielu osób, w tym od władz naszej gminy: wójta Marka Chmielewskiego, zastępcy wójta Jolanty Zarzeki oraz sekretarza Ryszarda Brzeskiego. Wójt gminy wręczył i odczytał także okolicznościowe życzenia i gratulacje przesłane Jubilatce przez premiera Donalda Tuska oraz wojewodę dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupę.

My również Pani Natalii gratulujemy i życzymy dalszych długich lat życia w zdrowiu i pogodzie ducha.