2013-02-13

IV Turniej Mini Piłki Siatkowej

24 stycznia 2013r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach odbył się IV Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów. Reprezentacje szkolne stanowiły 4 osoby, w tym dwie dziewczynki i dwóch chłopców.

Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym", a klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. Szkoła Podstawowa w Tuszynie
  2. Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej
  3. Szkoła Podstawowa w Mościsku
  4. Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach

Zawodnicy za sportowe zmagania otrzymali medale, reprezentacje szkolne-piłki, a zwycięska z drużyna Tuszyna odebrała puchar z rąk wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach oraz Gmina Dzierżoniów.

IV Turniej Mini Piłki SiatkowejIV Turniej Mini Piłki SiatkowejIV Turniej Mini Piłki SiatkowejIV Turniej Mini Piłki SiatkowejIV Turniej Mini Piłki Siatkowej