2013-02-13

Narada sołtysów

Jak zwykle, w drugi wtorek miesiąca, w Urzędzie Gminy Dzierżoniów sołtysi z terenu naszej gminy spotkali się na comiesięcznej naradzie.

Tematem spotkania były zasady utworzenia i funkcjonowania gminnych spółek wodnych. Dlatego też w naradzie oprócz wójta gminy Marka Chmielewskiego i zastępcy wójta Jolanty Zarzeki udział wzięli zaproszeni goście: Robert Szwarc prezes Gminnej Spółki Wodnej w Ziębicach oraz Marek Wereśniak przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Ziębice. W swoich wystąpieniach nasi goście omówili zasady funkcjonowania spółek wodnych w praktyce.

W drugiej części narady poruszane zostały tematy bieżące, w tym terminy i tematyka zebrań wiejskich, które rozpoczną się w naszej gminie w najbliższym czasie.

Narada sołtysówNarada sołtysów