2013-02-11

Turniej Piłki Nożnej Dzieci

W dniu 9 lutego 2013 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci (rocznik 2000 i młodsi) rozgrywany w ramach XIV Dolnośląskich Igrzysk LZS

W turnieju startowały cztery drużyny i uzyskano wyniki:

• LKS "Niemczanka" Niemcza - LKS "Sparta" Ostroszowice 1:0
  • LKS "Orzeł" Piława Dolna - LKS Dobrocin 0:7
  • LKS "Niemczanka" Niemcza - LKS "Orzeł" Piława Dolna 2:6
  • LKS "Sparta" Ostroszowice - LKS Dobrocin 1:5
  • LKS "Sparta" Ostroszowice - LKS "Orzeł" Piława Dolna 1:6
  • LKS "Niemczanka" Niemcza - LKS Dobrocin 0:6

Wynik turnieju:

1. miejsce: LKS Dobrocin w składzie: Kacper Potuszyński, Karim Moutouk, Adrian Przeorek, Miłosz Czerwonka, Radek Bobeła, Omar Moutouk; opiekun Paweł Potuszyński.
  2. miejsce: LKS "Orzeł" Piława Dolna w składzie: Damian Macherzyński, Maciej Jarmużek, Jakub Chlipała, Konrad Cozminciuc, Wojciech Orpel, Damian Orpel, Bartosz Czak, Kamil Markulak, Wiktor Chlipała, Grzegorz Kilarski; opiekun Edmund Kucharek.
  3. miejsce: LKS "Niemczanka" Niemcza w składzie: Fabian Nackiewicz, Kacper Głowacki, Oskar Jędrysiak, Jakub Włodarczyk, Tomasz Nowak, Grzegorz Nowak; opiekun Adam Hasiec.
  4. miejsce: LKS "Sparta" Ostroszowice w składzie: Przemysław Stawowczyk, Kacper Stawowczyk, Kamil Stawowczyk, Kacper Piasek, Karol Piasek; opiekun Mirosław Stasieńko.

Turniej sędziował Tomasz Jasiński. Opieka medyczna: Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela. Dyplomy, puchary i medale wręczał Wiesław Jasiński - Sekretarz Rady Powiatowego zrzeszenia LZS Dzierżoniów.

W turnieju strefowym, który odbędzie się w dniu 24 lutego 2013 r. w Czarnym Borze, powiat dzierżoniowski reprezentować będą drużyny: LKS Dobrocin i LKS "Orzeł" Piława Dolna.

Organizatorzy turnieju:

• Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Piława Dolna