2013-01-25

Samorządowy Turniej Piłkarski

W niedzielę 20 stycznia 2013r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców organizowany przez Starostwo Powiatowe przy współpracy z Gminą Dzierżoniów.

W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące gminę Dzierżoniów, samorząd Miasta Dzierżoniów oraz Powiat Dzierżoniowski. W sportowej rywalizacji zwyciężyła drużyna reprezentująca gminę Dzierżoniów pozostawiając w pokonanym polu Miasto Dzierżoniów oraz Powiat Dzierżoniowski. Wszystkie drużyny otrzymały Puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Wyniki meczów
  • Gmina Dzierżoniów - Miasto Dzierżoniów 1:0
  • Miasto Dzierżoniów - Powiat Dzierżoniowski 3:3
  • Powiat Dzierżoniowski - Gmina Dzierżoniów 1:4
Składy drużyn:
  • Gmina Dzierżoniów: Marek Chmielewski, Grzegorz Powązka, Józef Świtalski, Marian Nowak, Piotr Śliwa, Ryszard Brzeski, Sławomir Nowak, Tomasz Nowacki, Adam Wolniak.
  • Miasto Dzierżoniów w składzie: Andrzej Bolisęga, Robert Cichowski, Rafał Czekański, Adam Bagiński, Michał Gackiewicz, Roman Bukowski, Krzysztof Nawrot.
  • Powiat Dzierżoniowski: Senator RP Stanisław Jurcewicz, Janusz Guzdek, Krzysztof Zawadzki, Jarosław Rudnicki, Zbigniew Basisty, Krzysztof Zając, Radosław Drabczyk, Marcin Pankowski.

Najstarszy zawodnik turnieju Marian Nowak reprezentujący Gminę Dzierżoniów otrzymał puchar Starosty Dzierżoniowskiego Janusza Guzdka. Po turnieju był tradycyjny poczęstunek i życzenie noworoczne Wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego.

Serdecznie dziękujemy drużynom za udział w turnieju i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok. Wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji turnieju serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć 2013...