Zwycięstwo "W blasku Betlejemskiej Gwiazdy"

2012-12-21

Zwycięstwo "W blasku Betlejemskiej Gwiazdy"

Corocznie uczennice Gimnazjum Gminnego im. księdza Jana Melca w Dzierżoniowie uczestniczą w zmaganiach drużyn gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu dzierżoniowskiego w konkursie aranżacji stołów wigilijnych.

W tym roku uczennice: Edyta Cebula, Milena Masłowska, Alicja Stępień i Adrianna Polejańczyk przygotowały złotą i niebieską aranżację stołów pod kierunkiem opiekunów pp. Renaty Idzik i Kingi Winnickiej.

Jury tegorocznego konkursu pn. "Kolorystyczne trendy w dekoracji stołów wigilijnych" przyznało uczennicom Gimnazjum Gminnego I miejsce za stół "W blasku Betlejemskiej Gwiazdy". W uzasadnieniu jury podkreśliło, że przygotowana aranżacja w stylu retro spełniała wszystkie regulaminowe wymagania, wszystkim bardzo się podobała i oddawała klimat nadchodzących świąt. Warto dodać, że sukces Edyty Cebuli i Mileny Masłowskiej jest tym większy, że są to uczennice klasy pierwszej i debiutowały w konkursie.

Serdecznie gratulujemy.

opr. Renata Idzik

Zwycięstwo W blasku Betlejemskiej Gwiazdy Zwycięstwo W blasku Betlejemskiej Gwiazdy Zwycięstwo W blasku Betlejemskiej Gwiazdy