2012-12-18

Koniec remontu w remizie OSP Tuszyn

W grudniu 2012r. zakończono prace przy remoncie kapitalnym remizy OSP w Tuszynie.

Zakres prac obejmował między innymi:

• montaż kominka z rozprowadzeniem ciepła
  • remont łazienki oraz toalet wraz z położeniem terakoty i glazury
  • wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • wymianę okładzin ściennych i sufitowych
  • pomalowanie pomieszczeń
  • oraz postawienie nowego ogrodzenia wokół budynku.

Koszty remontu obiektu wyniosły 14000,00 zł. Środki finansowe pochodziły z budżetu gminy Dzierżoniów oraz środków własnych sołectwa Tuszyn (2500,00zł.)

Wszystkie prace zostały wykonane przez więźniów z OZ w Piławie Dolnej oraz pracowników interwencyjnych zatrudnionych w Gminie Dzierżoniów.

Wyremontowane pomieszczenia będą służyć nie tylko strażakom, ale całej społeczności lokalnej np. do organizacji zebrań wiejskich czy niewielkich imprez towarzyskich.

Za pomoc w przeprowadzeniu remontu remizy szczególnie gorąco dziękujemy Panom Józefowi Świtalskiemu i Kazimierzowi Hopkowiczowi oraz Pani Sołtys Annie Piekarskiej.

Koniec remontu w remizie OSP TuszynKoniec remontu w remizie OSP TuszynKoniec remontu w remizie OSP TuszynKoniec remontu w remizie OSP TuszynKoniec remontu w remizie OSP Tuszyn